image
Hakkımızda

    2002 yılında aktif faaliyetine başlamış olan firmamız, kurucularının havacılıktan gelen teknik bilgi birikiminin farklı endüstri kollarında da uygulama alanı bulacağı inancıyla kurulmuştur.

     Ürünlerimiz mekân veya makine havalandırması, hava hareketi yardımıyla parçacıklar tozlar, ağır veya hafif gazlar taşınması, elektrik-elektronik sektöründe soğutma amaçlı fanlar olarak devam etmektedir.

    T.S.K envanterinde bulunan M48 ve M60 Tanklarına ait yurtdışı kaynaklı Termal Kamera Fanlarının onarımı ile Savunma Sanayine katkı sağlamış ve imal edilebilirliği konusunda çalışma yapan firma olma nedeniyle Savunma sanayi Müsteşarlığının tedarikçi kataloğuna alınmıştır.   Savunma sanayii'nde bizi görmek için tıklayınız.

    2011 yılından itibaren Çok Hafif Hava Araçlarından Paramotor ve motoru konulu Ar-Ge çalışmamız sonuçlanarak Makine personel ve iş yeri yatırımları ile birlikte hafif havacılığa ait motor üretimine başlanmıştır . İnsansız Hava Araçlarıda dahil, pek çok projede de kullanımı mümkün motorumuzu talep edilmesi halinde farklılaştırarak geliştirmemiz mümkündür.

    Ulu önder Atatürk’ün istikbali gösterdiği yolda ilerlemeye devam etmekten gururluyuz.

 

 

 

 

Alida